تمدید مهلت جشنواره عکس کودک

تمدید مهلت جشنواره ها برایم هیچوقت مقبول نبوده، زیرا فکر می کنم اگر قرار بوده کسی عکس بفرستد که فرستاده و اگر نفرستاده نباید به خواهش و تمنا متوسل شد.

در نشستی که در مرکز آموزش، با کارشناسان هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که از مراکز استانها به تهران آمده بودند داشتم، دوستان گفتند که مربیان محترم کتابخانه ها در نیمه نخست مهر گرفتار برنامه های یک هفته با کانون و روز جهانی کودک خواهند بود از این رو پیشنهاد کردند برای گردآوری و ارسال عکس های اعضای کتابخانه های کانون حداقل تا آخر مهر 1391 به آنان مهلت داده شود. تصور کردم عدم اطلاع رسانی به دیگر افراد علاقه مند به شرکت ناعادلانه خواهد بود و کفه ترازو ممکن است به زیان این گروه جا به جا شود. بنا بر این از این طریق اعلام می کنم که دیگران هم می توانند از این فرصت، اگر فرصت های پیشین را از دست داده اند، بهره بگیرند و کارهای کودکان و نوجوانان تا 17 سال را برای جشنواره بفرستند. برگه درخواست شرکت را از طریق اطلاعیه ای که در سایت عکاسی آمده است دریافت کنند. فقط کودکان و نوجوانان تا 17 سال!

مادر یک شرکت کننده [ ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ]

سلام استاد عزیز
اول تولد شما را صمیمانه تبریک می گویم و بعد با احترام با نظر شما مخالفت می کنم چرا که دختر من به دلیل مشکلات کاری و تحصیلی من و نیز نداشتن دوربین این فرصت را از دست داده بود و خدا رو شکر با تمدید زمان ارائه در آخرین روز هافرصت عکاسی ودر آخرین روز فرصت ارسال پیش اومد و با توجه به اینکه کلیه عکسها و ایده ها و حتی نامگذاری رو خودش به تنهایی انجام داده بود واقعا شرمنده می شدم اگر تمدید نمی شد. با سپاس / سلام. سپاسگزارم از مرحمت شما. خوشحالم که این فرصت برای دخترتان فراهم شد. آرزوی بهروزی برایتان دارم.


غفارى [ ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ]

خوش آمدى،خوش باشى،روزگار به شادى. ادامه زندگى به سلامت باد. / حسن نازنین. ممنونم از آرزوهای خوش تو. امیدوارم تو هم کامروا باشی.


روشنک [ ۱۹ مهر ۱۳۹۱ ]

سلاااام .. تولدتان مبارک !.. یادم مانده چون من سه روز دیرتر از شما به دنیا می آیم !.. : )) ../ سلام. سپاسگزارم از لطفتان. تولد شما هم مبارک.


نازنین طباطبایی [ ۱۶ مهر ۱۳۹۱ ]

سلام ...سالروز تولدتان مبارک....../ سلام. سپاسگزارم از شما و دوستانی چون شما که همیشه به من لطف دارند.


:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.